Privatumo politika

Naturecan komanda žino, kaip svarbu išlaikyti Jūsų pasitikėjimą, kad savo svetainėje laikydamos taisyklių ir skaidriai nurodome, kokie duomenys renkami ir kam juos naudojame. Toliau pateikta informacija turėtų paaiškinti, kokia informacija iš Jūsų renkama ir kodėl mums to reikia.

Mūsų svetainės lankytojai

Jums laikantis svetainėje Naturecan LT, naudojamės populiariąją trečiosios šalies paslaugą „Google Analytics“, kuri renka standartinę interneto kelionių informaciją ir išsamią informaciją apie lankytojų elgseną naršant svetainę. Taip gauname informacijos, pavyzdžiui, kaip dažnai lankomasi svetainėje, kur lankytojai lankosi ir kaip jie mus rado. Visa ši informacija yra anoniminė ir ją naudojame norėdami nustatyti svetainės lankomumo dėsningumus, o vėliau, remdamiesi šiais duomenimis, galime atlikti pakeitimus geresnei kliento kelionei svetainėje. Šiam tikslui naudojami slapukai, o daugiau informacijos apie tai galite rasti mūsų „Cookies“ slapukų politika puslapyje.

Vieninteliai mūsų renkami duomenys, kurie gali būti asmeniškai identifikuojami, yra informacija, kurią mums konkrečiai pateikiate. Tai gali būti Jūsų vardas, pavardė ir el. pašto adresas, jei nusprendėte užsisakyti mūsų naujienlaiškį, arba Jūsų sąskaitos išrašymo ir pristatymo informacija, kai atliekate užsakymą.

Naujienlaiškio prenumerata

Kad galėtume Jus informuoti apie tai, kas vyksta svetainėje, arba pranešti apie pasiūlymus, prašome jūsų el. pašto adreso ir Jūsų vardo. Mes jų neduodame jokioms kitoms organizacijoms ir įmonėms. Mes tai darome per trečiosios šalies tiekėją „MailChimp“, ir tai mes naudojame pristatydami Jums naujienlaiškį. Mes renkame statistiką apie el. laiškų atidarymą ir paspaudimus, naudodami pramonės standartines technologijas, kad padėtų mums stebėti ir tobulinti el. pašto naujienlaiškius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip „Mailchimp“ tvarko savo duomenis, peržiūrėkite „Mailchimp“ privatumo politiką. Žinoma, bet kada galite atsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratos, paspaudę prenumeratos atsisakymo nuorodą, esančią bet kurio mūsų el. laiško apačioje, arba el. paštu support-lt@naturecan.com .

Valiutos pasirinkimas ir konvertavimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, Jūs (lankytojas) sutinkate leisti trečiosioms šalims apdoroti Jūsų IP adresą, kad būtų galima nustatyti Jūsų buvimo vietą valiutos konvertavimo tikslais. Taip pat sutinkate, kad ši valiuta būtų saugoma Jūsų naršyklės sesijos slapuke (laikiname slapuke, kuris automatiškai pašalinamas, kai uždarote naršyklę). Tai darome tam, kad pasirinkta valiuta išliktų nuosekli naršant mūsų svetainėje, ir kad kainas būtų galima konvertuoti į Jūsų (lankytojo) vietinę valiutą.

Atsiliepimų rašymas

Atsiliepimai apie produktus mūsų svetainėje pateikiami per trečiąją šalį, kuri specializuojasi apžvalgų srityje. Ji padeda mums užtikrinti, kad apžvalgos būtų renkamos nuosekliai ir kad jos surinktus anoniminius duomenis, pavyzdžiui, kiek žmonių įvertino gaminį 4 žvaigždutėmis, galėtų naudoti kitos žiniatinklio paslaugos, padedančios vykdyti rinkodarą arba leidžiančios filtruoti žmonių paliktus atsiliepimus. Jei norite, galite pasirinkti, ar norite palikti savo vardą ir pavardę apžvalgoje, tačiau taip pat galite palikti anoniminę apžvalgą. Galite peržiūrėti savo privatumo politiką čia ir jie taip pat turi informacijos apie duomenų apsaugą čia.

Nuorodos iš mūsų svetainės į kitas svetaines

Ši privatumo politika netaikoma jokioms šioje svetainėje esančioms nuorodoms, kurios nukreipia į kitas svetaines. Ši privatumo politika šioms svetainėms netaikoma, todėl visus klausimus apie tai, kaip svetainėje naudojama Jūsų informacija, turėtumėte užduoti toje svetainėje. Kiek galime, tikriname visas nuorodas, kurias pridedame prie savo svetainės, ir įsitikiname, kad jos yra tam tikros kokybės. Jei turite kokių nors problemų dėl svetainių, į kurias pateikiame nuorodas, praneškite mums apie tai.

Jūsų prieiga prie asmeninės informacijos

Bet kuriuo metu turite teisę prieiti prie bet kurios mūsų turimos Jūsų asmeninės informacijos. Tai galite padaryti siųsdami el. laišką adresu support-lt@naturecan.com ir paprašyti, kad šia informacija pasidalintumėm su Jumis. Šie duomenys kartais būna pateikti ne patogiu formatu, todėl gali prireikti šiek tiek laiko, kol ši informacija bus pateikta taip, kad ją Jums būtų galima lengvai peržiūrėti.

Kasoje renkama informacija

Perkant prekę mūsų svetainėje turime surinkti pakankamai informacijos, kad galėtume priimti mokėjimą už prekę, taip pat pristatymo informaciją, kad galėtume ją išsiųsti. Prašome nurodyti savo mobiliojo telefono numerį, tačiau tai nėra privaloma ir naudojama tik tam, kad galėtume siųsti Jums SMS žinutes apie Jūsų užsakymo eigą.

Socialinė žiniasklaida

Taip pat naudojamės socialine žiniasklaida, kad galėtume dalintis informacija ir reklamuoti savo produktus. Tai atliekama naudojant skirtingas socialinės žiniasklaidos platformas, todėl privatumo politika bus taikoma konkrečiai tai platformai ir nebus taikoma šiai privatumo politikai.

Mūsų privatumo politikos pakeitimai

Reguliariai peržiūrime savo privatumo politiką, kad įsitikintume, jog ji yra aiški ir joje pateikta informacija yra naujausia. Ši privatumo politika paskutinį kartą buvo pakeista 2019 m. rugsėjo 1 d.